Related Posts
Yenimahalle Belediyespor, Armada Praxis Yalıkavak’ı yenerek seride öne geçti
Hentbol Kadınlar Süper Lig play-off final serisi ilk maçında Yenimahalle Belediyespor, Armada Praxis Yalıkavak’ı 35-31 yenerek seride 1-0 öne geçti. Yenimahalle Belediyespor, Bodrum Binnaz Sarıkaya Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını 16-14 önde tamamladı ve karşılaşmayı 35-31 kazandı. Seride ikinci maç, 21 Mayıs Salı günü saat 17.00’de aynı salonda oynanacak. Şampiyonluk mücadelesinde final etabı 5 maçlık seride 3 galibiyet üzerinden oynanıyor. Seride 3 maçı kazanan takım, Hentbol Kadınlar Süper Lig’in 2023-2024 sezonunda şampiyonluğa ulaşacak.
TBMM Başkanı Kurtulmuş, bugün MHP Grubu’nu ziyaret edecek
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmaları kapsamında bugün MHP Grubu’nu ziyaret edecek.
Bozkurt’ta 132. yılda asırlık bayram pilavı etkinliği
Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde her yıl düzenlenen asırlık bayram pilavı etkinliğinde, 120 kazan etli pilav katılımcılara ikram edildi. Bozkurt Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, ilçe sakinleri bir araya gelerek pilav şölenine katıldı. 1600 kilogram pirinç ve 750 kilogram et kullanılarak yapılan pilav, belediye personeli tarafından ayran ile birlikte stantlardan dağıtıldı. Bozkurt Belediye Başkanı Muammer Yanık, etkinlikte yaptığı konuşmada, pilav şöleninin gelenek ve göreneklerin gelecek nesillere aktarılmasının bir parçası olduğunu belirtti. Pilav ikramı yaklaşık 5 saat sürdü.